O nás

Jsme dva kamarádi, kteří se snaží vidět věci jinak než ostatní a rádi v něčem vynikají. Jsme názoru "co člověk, to originál". V tom nás napadla myšlenka, že by jsme mohli vytvořit něco nevšedního a originálního, pro všechny lidi s jedinečným životním stylem. Mělo to být něco malého, co používáme každý den, aby nám to přinášelo do života radost a jedinečnost. Napadly nás ponožky! Nevýrazná otravná avšak povinná část našeho šatníku. Proč z ní neudělat výrazný, zábavný a originální doplněk? Tak se zrodila značka Soksy! 

Proč naše ponožky?

Jedinečnost

Neděláme a nechceme dělat klasické nevýrazné ponožky. Řídíme se heslem, že "každý člověk je jedinečný", proto jsou naše vzory nevšední a originální, určené pro každého, kdo se nebojí ukázat svou osobnost. Ponožky jsou desingnovány a vyráběny každá zvlášť  pro dokonalou symetrii a styl. I když je tento způsob výroby významně složitější a nákladnější, přináší velké benefity v dokonalé symetrii vzorů a padnoucího střihu.

Vyrobeno v České Republice

Nerozhodli jsme se pro levnou výrobu mimo ČR z vícero důvodů. Klademe důraz, jak na kvalitu materiálů a zpracování, tak na dlouholetou zkušenost českých pletařů. Vyrábíme pouze z ověřených materiálů nejvyšší kvality, čímž zaručujeme dlouhou životnost a stálobarevnost.

Pro sport i volný čas

Díky použití moderních materiálů a osvědčeného střihu ponožek, jsou vhodné, jak pro náročné podmínky při sportu, tak pro běžné každodenní nošení. Více zde

PS: Buďte jedineční, buďte Soksy!